משחקים ברשת

סקירות משחקים

 

משחקים ברשת און ליין

אחד הדברים הטובים שקרו ברשת האינטרנט מיום היווסדה ועד היום בתהליך יום יומי הם משחקים ברשת. רשת האינטרנט נותנת מענה לענייני עבודה כמו גם לשעות הפנאי. עם השנים צמחו להם מאות או אלפי אתרים המכילים משחקים אונליין המאפשרים לשחקנים להינות ממשחק מהיר יחסית לטעינה וללא עלות, חינם.

משחקי הרשת החלו למלא תפקיד חשוב מאוד ברשת בכך שהם מעבירים את זמן הפנאי של הגולש בנעימים, תוך עניין ובקלילות המאפשרת לנקות את הראש. את פוטנציאל המשחקים לצורך שיווק עסקי הבינו חברות גדולות כקטנות, כמו למשל, רשת פייסבוק המציגה משחקי רשת חברתיים רבים במסגרת האפליקציה שלהם כמו Farmville ואחרים.

משחקי רשת הידועים גם בשם משחקים ברשת או משחקי דפדפן מבוססים על מספר טכנולוגיות עיקריות:

משחקי פלאש - משחקים הבנויים באמצעות תוכנת פלאש האינטראקטיבית המאפשרת ממשק משחק דינמי וחסר גבולות עבור מפתחי המשחקים, בעבר בדו-מימד ובהווה גם בתלת מימד.

משחקי דיירקטור ו/או 3D - משחקים המבוססים על טכנולוגייה משולבת של תלת מימד או דו מימד בעלי אינטראציה גדולה ורחבה מבחינה גרפית.

משחקי JAVA - משחקים המוכרים לנו מהטלפונים הניידים, אך גם מתוכנתי רשת עם אפשרויות רחבות של גרפיקה וממשק. ועוד.

מה מיוחד במשחקי אונליין? המיוחד הוא שמשחקים אלה זמינים בכל מחשב עם חיבור לרשת, אינם מצריכים רכישה, ללא עלות, בחינם, מהירות הטעינה היא מהירה (תחוי במהירות החיבור), אינם מצריכים התקנה או תופסים נפח דיסק גדול והמגוון של משחקים אלה הוא עצום.

ישנם סוגי משחקים רבים, החל ממשחקים לימודיים, משחקי העשרה וכלה משחקי פעולה, הרפתקאות, משחקי תפקידים, חשיבה ועוד.

לפיכך, אם אין לכם תקציב למשחקים קנויים או מחשב חזק מספיק שיכול להחזיק משחקים כאלה, משחקי אונליין יהיו פתרון נוח, חינמי ומהנה לא פחות.

תהנו.

 
מילות מפתח: משחקים ברשת, משחקי אונליין, משחקי רשת, משחקים
 

© כל הזכויות שמורות - בלוג משחקים ברשת

תנאי שימוש

אתרים מומלצים: ריהוט משרדי  פנג שואי  צמחי מרפא  הדרכת הורים  מאמן כושר אישי  בייבי יוגה  תיאטרון  דקים  משכנתא